Masz konto? Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tematy dyskusyjne - "Gry"

Słoiczek Tiananmen

Bug 

Witam Was w kolejnej "drugiej" odsłonie "Tematów dyskusyjnych" Dzisiaj porozmawiamy o grach Wink

Nie będę się tu dużo rozpisywał, każdy a nas gra w gry Smile

Oprócz CS'a gram w różne gry, a mianowicie:

- Far cry 4
- Creeper World 3
- Middle-Earth Shadow of Mordor
- Oraz w szachy w przeglądarce

Oczywiście mój ulubiony typ gier to RPG zaraz pod nim jest FPS

W jakie gry Gracie na co dzień? (nie rozpisujcie się co macie zainstalowane, bo ilość ta zależy od miejsca na dysku)

Dlaczego takie gry a nie inne?

Jaki typ gier lubicie najbardziej?
"Raz pod wozem, raz pod wozem"
Odpowiedz

Dziobakita

Na co dzień pykam sobie w PES13,cs 1.6 i od czasu do czasu w NFS Carbon.Dlaczego takie gry?Dlatego iż mój komputer nie uciągnie nowszych produkcji :/ a najbardziej lubię grać w gry piłkarskie,ponieważ piłka nożna jest najbliżej mego serca Smile
Odpowiedz

CreeN

Oczywiście Wiedźmin, a dlaczego? A no dlatego bo to jest genialne uniwersum i bardzo dobre gry. We wszystkich trzech częściach jest kilka wyborów, które wpływają na zakończenie co powoduje iż nie sposób odłożyć gry gdy się nie pozna ich wszystkich. Z innych gier ostatnio pogrywalem w Watch Dogs 2. Dobra gra z ciekawym klimatem i tematyką
Odpowiedz

DR HOUSE

Najczęściej gram na konsoli PS4 Pro, w takie tytuły, jak: (długa lista alert)

- BF4

- Paragon

- Disc Jam

- World of Tanks

- FIFA 17

- Driveclub

- Gran Turismo 7

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Raz na tydzień odpale jakąś inną gierkę a co miecha dostaje gry za free do 300 zł wszystkich gier mam tyle, że ... ekhem PCMASTERRACE może mi possać Wink

Sony > Microsoft Big Grin
Podstawowa prawda o ludziach jest taka, że wszyscy kłamią, jedyna zmienna to to w jakiej sprawie.

[Obrazek: giphy.gif]

[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

Jestem Bogiem

ja na xboxie 360 gram w farcry 4 gta 4 , fifa 17 ,red dead repremtieton a na komputzreze w fife 11 , gta san andreas (mta samp) i czasami cs go
[Obrazek: 414006.gif]
Odpowiedz

Apsik

ja na kompie gram w :
-cs 1.6
-Doom
-Mad Max
-Last Man standing
-Wolfenstein
-Fallout 4
-Hurtworld
-7 Days To Die
-Farming Simulator 17
-Battlefront
-Cs Go
itp
Odpowiedz

Fleseshe

Ogólnie gram w mało gier, bo ogranicza mnie słaby komputer. Głównie CS 1.6, bo są fajne jailbreaki, hnsy których w GO nie ma i chyba dużą rolę odgrywa przyzwyczajenie do tej gierki. Poza tym czasami gram w Drakensang Online i niedawno przeszedłem Deus Ex: human revolution, którą bardzo polecam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości