Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hahahha odwołanie

NemO

No cóż admin dzieciaczek nieogrania co to admin i jego funkcji
Nick w grze: Misiak<3
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ http://www.CsTopek.pl
[AMXBans] Reason: 'obraza'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:2898407'
[AMXBans] Your IP: '79.185.85.26'
[AMXBans] ===============================================

Napisałem niby po zabiciu juz : "co za gowno" lecz nie wiem gdzie tu widać że dokałdnie kogoś obrażam, niech admin banujacy pokaże mi gdzie dokładnie wspomniałem o nim w obrazie
No cóż co można się spodziewać po adminie co jest nieogarem w tych sprawach Smile

apocalypses.

Jak widać iloraz twojej inteligencji jest na bardzo niskim poziomie skoro rzucasz takimi hasełkami. Jestem osobą dorosłą, a dzieciaczek to możesz sobie mówić do młodszego brata. W każdym bądź razie, radzę następnym razem pilnować język jak coś mówisz przez mikrofon. Bana za obraze mogłem ci już dać niejednokrotnie (początkowo znosząc twoje głupie, wulgarne zaczepki). Nie dam sobie wejść na głowe
[Obrazek: giphy.gif]

NemO

Ja mam "bardzo niski" czyli Ty masz zerowy Smile Po pierwsze bana nie dostałem za to co mówiłem przez mikro tylko za to co napisałem, a Ty jako admin powinieneś wiedzieć że masz o tego say admina by napisać że na serwerze obowiązuje kultura lecz jeszcze nie bardzo go potrafisz ogarniać. A po drugie zaczniesz pełnić funkcję admina jak powinieneś nie będzie problemów z "moimi słowami przez mikro"

apocalypses.

Jeśli masz jakieś zarzuty co do mojej pracy jako admina to proszę złożyć skargę w odpowiednim dziale, udostępniając dowody mojej niekompetencji Smile Tak jak powiedziałem, pomyśl zanim powiesz o dwa zdania za dużo bo nie będę tolerował chamstwa
[Obrazek: giphy.gif]

chrzastka

Temat zamykam, czas bana minął.
[Obrazek: eksc.png]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości