Masz konto? Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z cyckiem

Jestem Bogiem

Witam od jakiegoś roku mam problem ,jeden z cycków jest większy od drugiego a gdy tego większego dotknę to boli .
Nie wiem co z tym zrobić czytałem na różnych forach i usłyszałem że to rak piersi , Ale jednak to fejk
[Obrazek: 414006.gif]
Odpowiedz

gift`akacheater

Młodsze osoby w trakcie dojrzewania czasami mają tak. Więc się nie martw. Chyba że masz już to dlugo, to raczej jest czym się martwić. Jak długo to udaj się najlepiej do lekarza. Smile
Odpowiedz

Jestem Bogiem

Dzięki ?

Srry za znak zapytania
Odpowiedz

I.T DaN

Witam. Ból może przejść gdy dotkniesz persi jakiejś kobiety.
O ile ten temat jest poważny. Big Grin
Pozdrawiam
Odpowiedz

Jestem Bogiem

Można dotknąć wirtualnie ? Mowa o VR
Odpowiedz

CreeN

Po prostu tłuszcz w organizmie nie rozkłada się równomiernie. Musisz skoczyć z co najmniej 10m na beton żeby można było podjąć jakiekolwiek działania
Odpowiedz

gift`akacheater

Nie przeczytalem ze od roku masz xD to do lekarza idz Smile
Odpowiedz

DR HOUSE

Bóle piersi najczęściej mają podłoże fizjologiczne. Nie są związane z chorobą, ale z naturalnymi procesami zachodzącymi w organizmie kobiety. Trzeba jednak pamiętać o tym, że mogą być również sygnałem poważnego problemu zdrowotnego, dlatego powinno ustalić się ich przyczynę. Czasami występują cyklicznie, kiedy indziej niecyklicznie. Mogą obejmować obydwie piersi lub tylko jedną, a czasami wyłącznie jej mały fragment. Niekiedy dolegliwości są stosunkowo niewielkie i sprowadzają się do nieznacznej wrażliwości na dotyk, tkliwości piersi. Kiedy indziej pojawiają się uporczywe bóle utrudniające kobiecie codzienne funkcjonowanie.

Może to być PMS, mastopatia, torbiele, gruczolakowłókniaki, brodawczaki, wspomniany przez cb rak piersi... jest wiele przyczyn Smile

Ale na taki rakowy i bezsensowny przypadek nie ma sensu tracić czasu Big Grin
Podstawowa prawda o ludziach jest taka, że wszyscy kłamią, jedyna zmienna to to w jakiej sprawie.

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz

Jestem Bogiem

dziękuje doktorze może jakaś recepta ?
Odpowiedz

DR HOUSE

Jak napisałem, na taki "rakowy" i bezsensowny przypadek nie mam co wypisać za bardzo... może klasyczne vicodiny pomogą wkońcu uśmierzają ból i pozwalają normalnie pracować Wink

Masz "wyrywam papierek" to pokaż w aptece Big Grin
Podstawowa prawda o ludziach jest taka, że wszyscy kłamią, jedyna zmienna to to w jakiej sprawie.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości