Masz konto? Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bindy

Jestem Bogiem

Witam mam od samego pobrania problem gdyż gdy klikam np f9 v czy c to mnie wywala na ruskie , rumuńskie serwery .
Dlaczego to teraz pisze ? Dziś zniewiadomych powodów usunęło mi wszystkie bindy i zastapilo tamtymi na te serwery reinstal nie działa unbind dziala ale jak wyjde z cs'a i wejdę to znwou to samo . Proszę o odpowiedź
[Obrazek: 414006.gif]
Odpowiedz

gift`akacheater

Prawym na config, wlasciwosci odznacz tylko do odczytu i zrob w konsoli unbindall (czy jakos tak)
Albo po prostu usun config..
Odpowiedz

Apsik

Tez to mialem ze wywalalo mnie na ruskie serwy wkurwiało mnie to jak chuj wpisalem unbindall tylko wszystko od poczatku musialem ustawiac
Odpowiedz

DR HOUSE

Kupić steam i być w elicie z Lordami Big Grin a tak na serio wystarczy usunąć config z cstrike i wkleić tam jakiś z działającymi bindami Smile
Odpowiedz

gift`akacheater

Po co te rozmowy skoro juz wyjasnilem... Nie zrozumiem ludzi.

Jak masz od pobrania to popatrz jeszcze w userconfig.cfg. Raczej nikt by sie nie spuszczał nad zrobieniem zwyklego przekierowania w kliencie. Wiec pewnie tylko te dwa configi sprawdz.
Odpowiedz

Jestem Bogiem

Mam csa z steama
[Obrazek: 414006.gif]
Odpowiedz

DR HOUSE

To zapal ze mną cygaro Ashtona z elitarnej paczki tylko dla członków elity Steama i sączmy Szkocką Whisky niczym Lordowie Big Grin gift i ja ci juž co nieco wyjaśniliśmy ziomeczku. Temat niddługo do zamknięcia bo się offtop robi od zbędnych odpowiedzi. Jeśli ktoś ms coś innego i sensownego do dodania to niech pisze
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości