Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No dobra, to wracam na stare śmieci.

Sparki.

1.Imie: No hej, Maciek jestem. 
2.Wiek: 20 (dla loszek poniżej 14, to jestem Krystian, lat 12)
3.Staż w CS 1.6: No jakby tak zsumować, to wychodzi 8 lat.
4.Znajomość obsługi bansa (0-10): Panie, niemiec to aż do granicy mnie gonił. 9/10 (nikt nie jest idealny) 
5.Kontakt: Steam, gg, PW, sms, telefon, fb (kto ma, niech się cieszy.)
6.Dlaczego wlasnie ty?: Gdyż iż aż ponieważ (nie chce mi się stawić przecinków) patrzę sobie i widzę, że słabo u Was ekipa z UBT, więc jako, ze jestem jaki jestem, to uważam, że się nadam. 

MrGold

Oczywiscie jak najbardziej na tak, zna sie na rzeczy, ma dobre oko ( przez moje włosy na dole wypatrzył kleszcza :O), brakuje osób ( co prawda odwołań nie ma zbyt wiele, ale przydałby się ktoś do ekipy ub skoro rekrutacja jest otwarta.

Sam go uczyłem, nie nawali, jestem tego przekonany
~Wpół martwy, były J@

Słoiczek Tiananmen

Jestem neutralnie nastawiony. Z jednej strony masz doświadczenie, dużo chęci do pomocy, ale z drugiej strony jesteś mało aktywny na forum jesteś na forum prawie 3 miesiące i masz napisane 3 posty razem z tym podaniem? To wskazuje na znikomą aktywność na forum. 5 godzin on-line na forum...

Wiem, że sobie poradzisz z tym zadaniem chociaż tak niewiele jest teraz obowiązków UB, lecz nie mogę ci dać pełnego poparcia ze względu na twoją aktywność.
"Raz pod wozem, raz pod wozem"

Meni

Jestem na Tak, ma doświadczenie rekrutacja jest otwarta... Więc czego chcieć więcej?

Volum3

Jestem na tak
1. Wiek
2. Ogarnia
3. Pomocny
4. Rekrutacja otwarta
#Lubie #Browarki 
Moje Rangi na Forum : Donator☺️
Moje Byłe Rangi Na Forum : Admin JB[img=0x664]https://static2.playtech.ro/wp-content/uploads/2015/11/Anonymous1-1170x644.jpg[/img]

Janek3Sobieski

Od kiedy argumentem przemawiającym za kimkolwiek jest "otwarta rekrutacja"? xD
No mniejsza, Sparki się nada, dużo roboty nie ma i wcale nie musi się na nowym forum udzielać i pisać jakieś posty, bo i gdzie, bo i jak, jak nic się nie dzieje? Big Grin Poza tym, zna się na rzeczy i ciągle jest dostępny na steam, więc siłą rzeczy zerka tutaj niejednokrotnie. Powodzenia Onanisto!

chrzastka

Mimo tego, że praktycznie nic się nie dzieje w tym dziale to Cię przyjmę, sporadycznie trzeba tam się udzielić, a ja nie zawsze mam na to czas.

Argumenty wyżej mówią same przez siebie. Doświadczenie (i to u nas), chęć pomocy, etc. etc...
[Obrazek: eksc.png]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości