Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odnośnie team speak'a

FL8

Witajcie! 

Mam tutaj trochę inny nick, więc jestem "efeeel" i jak pewnie większość z Was już skojarzy, zajmowałem się na tej sieci Waszym serwerem głosowym, a w ostatnich miesiącach poprzedniego forum właściwie Wam go udostępniałem - serwer kiedyś chrzastka przepisała na mnie i później ja go opłacałem.

Nadszedł jednak ten czas, kiedy mnie już po prostu to nie bawi, a brak serwerów CS:GO na sieci nie napawa mnie optymizmem do kontynuacji tego wszystkiego. 

Serwer jest opłacony do 12.07.2017 roku, a miesięczne utrzymanie serwera za 50 slotów to koszt 32.90 z 7%-towym rabatem. I oddam go w dobre ręce, taki jaki jest, czyli schludny, przejrzysty i bez większych błędów. 

Pierwszeństwo oczywiście będzie miała chrzastka, jeśli będzie chciała znów się nim zajmować, jeśli nie rozmawiałem jeszcze wstępnie z Kelulem, a później już nie wiem... 

Czekam na Wasze propozycje.

Cappi

No szkoda, jbc też coś ogarniam, wiecie gdzie mnie szukać :d

chrzastka

Będziemy jutro rozmawiać o tym na steam/TS w godz wieczornych jeśli odpowiadają. Jak coś wiesz jak i gdzie mnie łapać.
[Obrazek: eksc.png]

chrzastka

Sprawa z TS'em wyjaśniona. Zostaje on jako serwer sieci, flo. będzie pełnił funkcję technika.

W przypadku problemów/spraw od strony organizacyjnej itp. kontakt ze mną.
[Obrazek: eksc.png]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości