Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Nick: @ smerfetka ♡. Stara ranga: Użytkownik Nowa ranga: Moderator Powód: Pozytywne rozpatrzenie podania (okres próbny 7 dni)
 3. Yesterday
 4. Nie ma co się rozpisywać za bardzo, Sztanga mnie zna . Mam na imię Krystian, mam 16 latek jestem z województwa Kujawsko-Pomorskiego.
 5. Witamy i zapraszamy na naszego ts'a jutuby.net
 6. Last week
 7. Cześć, mam na imię Błażej aktualnie mam 16 lat , interesuję się grafiką komputerową, wykonuję częściej rastorową, ale w wektorowej też próbowałem swych sił . To chyba tyle . Pogadać ze mną można na ts-fajny.pl (To nie reklama)
 8. wzór Zlecenia

  Nazwa tematu musi być adekwatna do jej zawartości! [AVATAR] - nick, [SYGNATURKA] - nick, itp Wzór zlecenia: [*] Co wykonać [np. avatar]: [*] Tematyka [obowiązkowa]: [*] Napisy: [*] Rozmiar: Materiały: Kolorystyka: Dodatkowe informacje: Wynagrodzenie: [*] Spełniasz wymagania [TAK/NIE]: Pola oznaczone tym znakiem [ * ] są polami wymaganymi co oznacza że muszą zostać wypełnione a przede wszystkim poprawnie. Wymagania - 10 postów - 5 reputacji - posiadanie konta minimum tydzień - zwykły użytkownik może dodawać 1 zlecenie na 5 dni, Donator/ViP 2 na 5 dni. Wyjątkiem są grafiki pod konkursy i inne wydarzenia związane z Siecią. WYMIARY avatar 200x200 lub 500x500 sygnatura 500x200 tło profilu 1301x200
 9. A czasu nie było + Internet daje popalić w tych niemczech
 10. Dzień dobry, na imię mi Tomek, mam lat 20 I pochodzę ze Szczecina. Interesuje się wszystkim, co mnie zainteresuje. Aktualnie jestem Zast. Właściciela, a mianowicie zajmuje się wszystkimi sprawami na forum pod nieobecność SztanGensa. Mam nadzieję, że się polubimy i miło spędzimy czas na forum. No to hej. Psttt.... bądź grzeczny. Już 3 cwaniaków z rangą administracyjną się pozbyłem. Lovki Was ❤
 1. Load more activity
×