Skocz do zawartości
Cześć Internauto! Zachęcamy do rejestracji CsTopek.pl!

1.jpg.50d486c98db6491f52ff8b65320d2508.jpg

Im szybciej Tym Lepiej kolego ;)

 • Ogłoszenia

Zielone[$]

Members
2/100

Reputacja

2 Neutral

O Zielone[$]

Members
 • Urodziny 03.06.2002

Kontakt

 • GG
  67321916
 • Steam
  Bezimienny.

Osobowość

 • Kim jesteś
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

220 wyświetleń profilu
 1. Krzysztof Piątek wyróżniony w FIFA 19?? Krzysztof Piątek słynny piłkarz polskiej reprezentacji został bardzo mocno wyróżniony w symulatorze piłki nożnej, zdobył on aż 82 pkt. jak na Polaka to bardzo dużo.Kolejny sukces Krzysztofa Piątka. - Krzysztof Piątek wyróżniony w FIFA 19 - wiadomość - 2019-02-21Sukcesy oto tego piłkarza w włoskiej lidze, znacząco poprawiły się statystyki tego gracza, jeszcze bym dodał tego wspaniałego gracza. Gra poprawiła wiele jego umiejętności mianowicie; szybkość biegania, strzały, podania siła fizyczna oraz drybling. Krzysztof gra w drużynie "AC MILAN" oraz w naszej reprezentacji.Wzmocnieniu uległy również inni gracze, lecz ten artykuł jest skupiony właśnie na naszym rodaku. Krzysztof zaskakuje również popularnością na instagramie, obserwuje go ponad 1mln ludzi, a naszego kolejnego wspaniałego gracza piłki nożnej (Arkadiusza Milika) 941 tyś. osób. Nasuwają się pytania, czy Krzysztof będzie najlepszym zawodnikiem polskiej reprezentacji? Czy znalazł się następca Lewandowskiego?? Na te pytania w aktualnym czasie trudno nam odpowiedzieć, lecz kiedyś się dowiemy jakie są odpowiedzi na te pytania. Dodałbym zdjęcie, lecz nie ,mogę.
 2. Imię:Oskar Wiek:16 Doświadczenie w byciu Redaktorem: Aż 3 lata. Przykładowa praca-e:https://screskill.com/forumdisplay.php?fid=110, nie zwracać uwagi na podanie na UBT chce aby je zamknęto. Coś o siebie (Nie musi być ale pomaga w przyjęciu podania): Nazywam się Oskar, mam 16 lat. Wchodząc dziś na ts i gadając z @E3rroR powiedzieli oraz zapytali czy nie chciałbym na redaktora, to pomyślałem czemu by nie, więc cyk. Popełniam mało błędów, a więc jestem. Staż na sieci: Na Cstopku to jakieś 4dni, a na odjebani 1tyg.
 3. 1. Coś o Tobie (m.in. imię, wiek, zainteresowania): Nazywam się Oskar, mam 16 lat. Moje zainteresowania to sporty walki oraz programowanie. 2. Czy miałeś już styczność z funkcją UBT?: Tak. 3. Dlaczego mielibyśmy wybrać akurat Ciebie?: Miałem UBT, lecz dziewczyna zerwała zemną i miałem dołka i zrezygowałem, lecz powracam. 4. Kontakt: GG steam, fb Coś od siebie (nieobowiązkowe)
×