Jump to content
Cześć Internauto! Zachęcamy do rejestracji CsTopek.pl!

1.jpg.50d486c98db6491f52ff8b65320d2508.jpg

Im szybciej Tym Lepiej kolego ;)

 • Announcements

Januszek>3

UnBanTeam

Everything posted by Januszek>3

 1. Panowie... jeżeli nie ma mnie w ciągu tygodnia, oznacza to, że jestem w szkole/uczę się. Będę starać się to nadrabiać w weekend lub ddw. Ferie i laba się skończyły. Trza do roboty się brać.
 2. Cześć :) Przedmiotem aukcji jest paczka CSGO Mod z WeedCS wykonana przez OeNa. Mod zawiera: - WALUTA DOLAR - jest to waluta moda, za którą możemy kupować bilety do Jackpota, skiny - JACKPOT - zawsze na koniec mapy MVP oraz VIP otrzymują po jednym bilecie do Jackpota. W Jackpocie prawie każdy za ustaloną ilość dolarów może kupić los na daną broń. - SKINY - jest to główna część moda, można nimi handlować poprzez rynek - RYNEK - miejsce, gdzie możemy handlować skinami - WYMIANA - dzięki niej możemy się wymieniać skinami z innymi osobami - ZEUS - paralizator z CSGO, niektórym pewnie znany ;) - MOŁOTOW - granat z CSGO, zwany inaczej "palakiem". Uff... chyba wszystko wypisałem :) Cena, która mnie interesuje to 80 PLN Sposób płatności: przelew IP do mojego serwera: 185.30.124.110:28001 Zainteresowanych proszę o kontakt na PW. Pieniądze ze sprzedaży pójdą na serwer, którego podanie jeszcze dzisiaj pewnie pojawi się na forum :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
 3. @Kuna ma racje. Tu nie trzeba płakać, bo to ban na 30 minut no ja was proszę pisać UB. Śmiać się z piszącego o UB :D
 4. Wiadomość została automatycznie wygenerowana Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy go ponownie! Pozdrawia ekipa CsTopek
 5. Wiadomość została automatycznie wygenerowana Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy go ponownie! Pozdrawia ekipa CsTopek
 6. Wiadomość została automatycznie wygenerowana Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy go ponownie! Pozdrawia ekipa CsTopek
 7. Wiadomość została automatycznie wygenerowana Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy go ponownie! Pozdrawia ekipa CsTopek
 8. No powiedzmy ten artykuł :| takie 3/10. Ja czekam na mój wywiad :P
 9. na tak +wiek +kilkudniowa legenda :D a jak masz doła to pijesz whiskey i prosisz o urlop :P
 10. Jestem na tak Podanko napisane schludnie. Może jak się namówi to zostanie grafikiem sieci :P
 11. Wezcie mnie do jakiegos teamu :( najlepiej Admini xD
 12. Zapisy Wywiady

  Dlaczego ty: Bo tak :P a tak na poważnie, bo jestem dosyć ciekawą osobą, mam bardzo dużo nudnych, jaki i ciekawych zainteresowań. Data wywiadu: mogę od zaraz ;)
 13. [Odrzucone]TS3?

  Jestem na nie. Mamy już TSa, a tak w ogóle napisałeś jakiś temat jeszcze, czy pierwszy temat to podanie? Bo jak tak to tym bardziej jestem na NIE.
 14. Cześć. Serwer ma 10 prywatnych slotów, jest możliwość zmiany na publiczne. Posiada silnik CSGO Mod od d0naciaka. Był już kiedyś u Was na sieci. Cena jaka mnie interesuje to 50 PLN. Zainteresowanych zapraszam na PW bądź GG.
 15. Cześć. Mogę napisać jakiś prosty ExpMod. Potem dorobić jakis prosty sklep z nozami, czy jakimiś skinami.
 16. Mapy

  de_westwood, cs_italy, de_dust... nie lepiej może zrobić FFA ?
 17. I modele bardziej codowe. Jak dla mnie te podstawowe w takim modzie to lekki szajs... mam znajomego ktory zrobil zajeb*stego coda z fajnymi modelami. Jak je bedzie miał to moze zalatwie ;)
 18. Z: alco' Na: Alkuś <3 Powód: Zmiana nicku na steam, cs 1.6 itp.
 19. Ja jestem na nie. W ogóle nie ogarnia, banuje byle co. Miał już swój czas na adminowanie - nie skorzystał z tego.
 20. Na taka ilość osób to może dobre byloby od 4 osób na początek. Jak liczba osób i slotow sie zwiekszy mozna myslec nad 10 osobami.
×