Jump to content
Cześć Internauto! Zachęcamy do rejestracji CsTopek.pl!

1.jpg.50d486c98db6491f52ff8b65320d2508.jpg

Im szybciej Tym Lepiej kolego ;)

• Announcements

Sign in to follow this  
Tropek

[Przywitany]No hej

Recommended Posts

Posted (edited)

Siema,
jestem Sebastian, mam 20 lat i pochodzę ze Szczecina. Gdyby sieć istniała cały czas, to można powiedzieć, że stuka mi tu 6-ty rok od momentu rejestracji. Postanowiłem się przywitać na nowo, bo mimo, iż nie zamierzam tutaj grać na żadnym z serwerów oraz aktywnie udzielać się na forum, to wypadałoby jednak dać znać kilku osobom ze "starej gwardii", że się żyje. Z tego też powodu podjąłem decyzję o pozostawieniu nicku, którego dotychczas używałem w poprzedniej odsłonie sieci, przełykając z żalem fakt, że jest on w tym momencie dla mnie przekomiczny.

Dlaczego nie mam w planach uczestniczyć regularnie w życiu forum?
A no dlatego, że na razie nie widzę w sieci przyszłości. Utrzymanie serwerów 1.6 w dobrym stanie z roku na rok wymaga coraz więcej wysiłku oraz kombinowania na różne sposoby, użycia wyobraźni. Pakowanie pieniędzy w sieć, która się niczym nie wyróżnia prowadzi jedynie do jej upadku oraz debetu na koncie. Wcielając się w rolę nowego gracza - nic mnie tutaj nie zachęca do pozostania na dłużej. Ani administracja, która zmienia się non-stop jak przeciętny Kowalski skarpetki (a obserwuję ją stricte od momentu rejestracji), ani serwery, które świecą pustkami, ani nawet forum, w którym wklejone byle jak logo oraz inne grafiki ze starego Topka nijak komponują się z szablonem strony.

Co mnie jeszcze bardziej zniechęca to próba pójścia na łatwiznę u niektórych osób "wyższych rangą". Na przykład skopiowane regulaminy przez użytkownika @LiNe.

https://cstopek.pl/index.php?/topic/98-regulamin-forum/ => https://katujemy.eu/topic/4425-regulamin-forum/
https://cstopek.pl/index.php?/topic/100-regulaminczatboxu/ => https://katujemy.eu/topic/16-regulamin-chatboxa/

Ciężko nie było znaleźć oryginału. Nie tędy droga, i jak na mnie przystało - zgłosiłem to już do administracji sieci Katujemy.eu. Co by nie było, jest to łamanie praw autorskich.

Oczywiście nie oznacza to, że życzę sieci jak najgorzej. Kto mnie zna ten wie, że szczerość i bezpośredniość leży głęboko w mojej naturze. Fajnie jeśli rozwinie się na nowo coś, przy czym spędziłem dużą część swojego wolnego czasu. Aczkolwiek to wymaga dużo pracy i przede wszystkim kompetencji. Od siebie mogę życzyć jedynie powodzenia i będę dalej obserwował postępy (albo upadki)

P.S. Kto wymyślił domyślną podwójną interlinię? Denerwuje mnie to, że muszę użyć Ctrl+Shift by zrobić pojedynczy odstęp między liniami.

Edited by Tropek
By Guest,

Po to byś dalej kształcił swój umysł :)

Guest

Kolego ja nie pisałem regulaminu  jak tu przyszedłem na forum on juz byl ja tylko zmieniłem mu kolor przede mną byl moderator co je wstawiał na forum

Pozdrawiam LiNe

Guest Tavix

No siemka xd

Guest

Bez komentarza bo jak człowiek czyta takie bzdety i pier... to mnie w pęcherzu ściska :).

@up Na jaki temat? Bo nie rozumiem.

Ten post nie miał na celu ataku w Waszą stronę, ale czy chcecie tego czy nie, będę oceniał tą sieć na podstawie tego jak ona wyglądała kiedyś. A nawet gdybym nie chciał tego robić, to i tak dzieje się to podświadomie. Gdyby to była jakaś losowa sieć serwerów, z którą żadne sentymenty mnie nie łączą, to nawet bym się nie produkował. Jeśli uważacie, że nie mam racji, co może oczywiście się zdarzyć, bo jestem tutaj zwykłym użytkownikiem i do wielu informacji nie mam dostępu, to zapraszam do dyskusji. Te "bez komentarza" jedynie utwierdziło mnie w swoim przekonaniu.

Guest Tavix

Temat zamykam, ponieważ rozwija że tutaj zbędna rozmowa, która można załatwić na pw. 

Witaj ponownie.

Guest Tavix

flj87t.png.fe9d24670ef21785a11081cde0ee0108.png

Wiadomość została automatycznie wygenerowana

Użytkownik Przywitany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy go ponownie!

Pozdrawia ekipa CsTopek

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.