• Ogłoszenia

• Discord Cstopek.pl   06.01.2019

Zapraszamy każdego do wspólnych rozmów na discordzie! https://discord.gg/yVBkspx
    • Oficjalny Zespół CSTopek.pl!   10.01.2019

Tutaj znajdziecie oficjalny zespół naszej sieci oraz jak zdobyć daną rangę!   
    • Szybka Rekrutacja Na Redaktora   11.02.2019

• Konkurs drużynowy   19.02.2019

Witam  serdecznie  chcielibyśmy was poinformować starcie konkursu drużynowego .Prosimy o składanie zapisów . Dalsze informacje pod linkiem     

[Odrzucone]Moderator

4 posty w tym temacie

1. Imię: Bartek

2. Wiek: 12 wiosen

3. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Ostatnio staram się tak z 4/5 godziny dziennie

4. Co chciałbyś zmienić: Ogólnie to ja nic nie będę zmieniał bo od tego są administratorzy

5. W czym chciałbyś pomóc: Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na forum i pomógł bym w rozwinięciu sieci 

6. Dlaczego akurat ty: Ponieważ byłem moderatorem na tej sieci i się bardzo dobrze na tym znam. 

7. Staż na forum: chyba 2 tygodnie

8. Czy byłeś już kiedyś Moderatorem: Oczywiście, że Tak

Nie potrafisz nawet sprawdzić swojego stażu na forum, jako moderator możesz bardzo dużo zmienić, a na pytanie dlaczego Ty, nie liczy się to, że akurat tutaj byłeś moderatorem. 

Jestem na NIE nie ogarniałeś jako UBT ,a myślisz że dasz radę jako Moderator?Wątpię nawet nie dam tobie na okres próbny bo szkoda moich nerwów!

• Sad 1

flj87t.png.fe9d24670ef21785a11081cde0ee0108.png

Wiadomość została automatycznie wygenerowana

podanieodrzucone.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy go ponownie!

Pozdrawia ekipa CsTopek

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.