• Ogłoszenia

• Discord Cstopek.pl   06.01.2019

Zapraszamy każdego do wspólnych rozmów na discordzie! https://discord.gg/yVBkspx
    • Oficjalny Zespół CSTopek.pl!   10.01.2019

Tutaj znajdziecie oficjalny zespół naszej sieci oraz jak zdobyć daną rangę!   
    • Szybka Rekrutacja Na Redaktora   11.02.2019

• Konkurs drużynowy   19.02.2019

Witam  serdecznie  chcielibyśmy was poinformować starcie konkursu drużynowego .Prosimy o składanie zapisów . Dalsze informacje pod linkiem     

[Odrzucone]REKRUTACJA

10 postów w tym temacie

1. Imię: Daniel

2. Wiek: 21

3. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: 24h/7

4. Co chciałbyś zmienić: Ulepszać w jakimś stopniu forum stronę serwer.

5. W czym chciałbyś pomóc: pilnować porządku na stronie www jak i na serwerze.

6. Dlaczego akurat ty: myślę że nadaje się gram w CS 4 lata jestem spokojny opanowany

7. Staż na forum: od dziś :) 

8. Czy byłeś już kiedyś Moderatorem: Tak byłem moderatorem i nawet administratorem :) 

Napisano (edytowany)

W sumie można dac okres próbny

Edytowano przez LiNe
Zmiana decyzji
  • Thanks 1

Okres próbny czemu nie. Rozpisz się bardziej w podaniu i przyjmę. Pokaż, że ci zależy.

Lubie grać  z ludzmi na serwerze :) chciałym byc moderatorem Poniewaz serwer bardzo mi sie spodobal, kupilem vipa chcialbym pomagac w rozwoju serwera, jestem osoba kulturalna, oraz pomocna.  Co msc mogę nawet wpłać pieniązki na rozbudowe tego wszystkiego żeby wszystko grało jak należy 

By Gość,

Mordko nie wypowiadamy sie w swoim poddaniu od tego służy opcja Edytuj

2 godziny temu, DanLoPL napisał:

1. Imię: Daniel

2. Wiek: 21

3. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: 24h/7

4. Co chciałbyś zmienić: Ulepszać w jakimś stopniu forum stronę serwer.

5. W czym chciałbyś pomóc: pilnować porządku na stronie www jak i na serwerze.

6. Dlaczego akurat ty: myślę że nadaje się gram w CS 4 lata jestem spokojny opanowany. 

Lubie grać  z ludzmi na serwerze :) chciałym byc moderatorem Poniewaz serwer bardzo mi sie spodobal, kupilem vipa chcialbym pomagac w rozwoju serwera, jestem osoba kulturalna, oraz pomocna.  Co msc mogę nawet wpłać pieniązki na rozbudowe tego wszystkiego żeby wszystko grało jak należy 

7. Staż na forum: od dziś :) 

8. Czy byłeś już kiedyś Moderatorem: Tak byłem moderatorem i nawet administratorem :) 

By Gość,

Edytuj temat.

Hallllllo mam pytanie... To jest podanie na Moderatora, admina czy może na opiekuna serwera. Nie rozumiem co może mieć wspolnego moderator z serwerem, nie wiem czy ty wiesz, ale jako moderator to ty nic nie możesz ulepszać. Twoim prawem i obowiązkiem jest pilnowanie porządku na FORUM, nie na serwerze. Jeśli piszesz podanie na opiekuna, to wypowiedzi dłuższe, jak na admina to ujdzie w tłumie, ale jak piszesz na Moderatora, to dopiero powinieneś się rozpisać, np w punkcie 4,5,6 powinnies mieć dłuższe wypowiedzi, szczególnie że jesteś na forum od nie dawna, co całkowicie cię skreśla. Więc podsumowanie:

Jeśli to podanie na opiekuna: więcej opisz o sobie, bo nie wiadomo czy można na tobie polegać

Jeśli to podanie o admina: to byłbym na tak

Jeśli to podanie na Moderatora: duze NIE, bo to podanie w ogóle nie jest rozpisane... Normalnie dramat. 

Następnym razem jak będziesz pisać podanie to pisz dokładniej kim chcesz byc... 

Pozdrawiam

flj87t.png.fe9d24670ef21785a11081cde0ee0108.png

Wiadomość została automatycznie wygenerowana

podanieodrzucone.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy go ponownie!

Pozdrawia ekipa CsTopek

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.