• Ogłoszenia

• Discord Cstopek.pl   06.01.2019

Zapraszamy każdego do wspólnych rozmów na discordzie! https://discord.gg/yVBkspx
    • Oficjalny Zespół CSTopek.pl!   10.01.2019

Tutaj znajdziecie oficjalny zespół naszej sieci oraz jak zdobyć daną rangę!   
    • Szybka Rekrutacja Na Redaktora   11.02.2019

• Konkurs drużynowy   19.02.2019

Witam  serdecznie  chcielibyśmy was poinformować starcie konkursu drużynowego .Prosimy o składanie zapisów . Dalsze informacje pod linkiem     
Zaloguj się, aby obserwować  

[Odrzucone]Podanie

10 postów w tym temacie

1. Nick:|-_-|
2. Wiek:14
3. Staż na serwerze czyli link do GT:https://www.gametracker.com/player/|-_-|/91.224.117.40:27050/?fbclid=IwAR0QiIsrkkI3t_U3yHViOgvLe5XNAzaNuvOfBiJsBne-Tbk
4. Dlaczego akurat ty:poniewaz chcialbym ci pomoc w ogarnianiu tego wszystkiego a takze jestem pelen podziwu jak mogles stworzyc tak wspanialy serwer jak ten.
5. Obsługiwanie AMXX w skali 1/10:7,5
6. Steam/Nonsteam: nonsteam
7. Mikrofon TAK/NIE:tak
8. Składka TAK/NIE:tak
9. Coś o sobie:Mam na imie Karol mieszkam na dolnym slasku lubie grac w pilke nozna a takze duzo gram w csa w tym na twoim serwie.
10. Miejsce na 5 reklam naszego forum:Facebook

Jestem za daniem ostatniej szansy koledze 

Okres 7 dni 

Również jestem za daniem ostatniej szansy.

Ja jestem na nie. W ogóle nie ogarnia, banuje byle co. Miał już swój czas na adminowanie - nie skorzystał z tego.

Ja się wstrzymuję jestem NEUTRAL .Wiadomo ma mnie *cenzura* po ostatnich jazdach z tymi ssami i proszę się mną nie zasłaniać itp. Miłego wieczoru.

By Gość,

Nie uczmy dzieci Przeklinać Sztanga!

Jestem na tak, na ostatnią szansę, nie chciał źle. Lecz źle ocenił sytuację i wyszedł z tego bałagan. 

Sory ale nie powstrzymam nie bronie mu adma niech ma może się czegoś nauczył alee mowienie ifac że źle ocenil sytuacje haha 2 dni miał admina i rozdał coś kolo 10 pernamentów ??? to nie cukierki trzeba sie chwilę zastanowić bo przez takie coś serwery padają (przynajmniej tak to pamietam)bo nikt nie gra , bana ma dostawać 100% cziter a nie podejrzany a jak już to nie pernament

podanie odrzucam ponieważ użytkownik ma warna / odpracuj go i wtedy napisz

.                         Pozdrawiam LiNe

flj87t.png.fe9d24670ef21785a11081cde0ee0108.png

Wiadomość została automatycznie wygenerowana

podanieodrzucone.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy go ponownie!

Pozdrawia ekipa CsTopek

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować