Jump to content
Cześć Internauto! Zachęcamy do rejestracji CsTopek.pl!

1.jpg.50d486c98db6491f52ff8b65320d2508.jpg

Im szybciej Tym Lepiej kolego ;)

  • Announcements

Sign in to follow this  
Guest

[Przyjęte]Naczelny Redaktor J4SIU

Recommended Posts

Guest

*

1. Coś o Tobie (m.in. imię, wiek, zainteresowania):  Mam na imię Wiktor mieszkam w Krakowie i mam 16 lat, w wolnym czasie pisze artykuły interesuje mnie również sporty zimowe m.in Narty,łyżwy gram w składzie hokejowym (Amatorskim) bardzo dobrze sobie radze lecz na swój młody wiek nie mogę przejść dalej aż nie skończę 18-stki nigdzie nie przejde dalej. Również chce  wkrótce opublikować kanał na YT (Youtube) oczywiście jak wytrwam z wami  okres czasu będe reklamował na moim kanale serwery forum . Zainteresowałem się forum ponieważ chce je wspierać waszych użytkowników jak i wasze forum widzę w tym forum jeden minus mianowicie  -Redakcja stoi- . Bardzo nie lubię jak na forum nikt nie pisze artykułów ani jest spokój w redakcji . Oczywiście zachęcam wszystkich do spróbowania pisanie artykułów z chęcią pomogę od początku do końca.


2. Czy miałeś już styczność z funkcją Redaktora? (jeżeli tak to gdzie?): Tak miałem mianowicie na Wielu forach ale dwa z tego jeszcze są Cs-Porobieni,LakeStrike.

Oczywiście nie tylko w Szkole prowadzę gazetkę i pisze artykuły na komputerze o różnych ciekawych rzeczach  m.in : Nurkowanie,Pływanie,Filmy,Gry wszystko mogę napisać lecz proszę napisać na priv.

 

3. Zaprezentuj przykładowy artykuł (nieduży):

*https://cs-porobieni.pl/topic/3220-miejscaktóre-warto-zobaczyć/

*https://cs-porobieni.pl/topic/3241-8-najbardziej-niebezpiecznych-miejsc-na-świecie/

*https://cs-porobieni.pl/topic/3299-nurkowanie-dla-każdego/

*https://cs-porobieni.pl/topic/3311-nurkowanie-dla-każdego-część-druga/


4. Dlaczego mielibyśmy wybrać akurat Ciebie?: Ooo długa Historia lecz zacznę od początku , wiele osób uważa że , 16 lat to mało ale ja naprawdę od 12 lat posiadałem redaktora na pewnej sieci oczywiście napisałem że mam 12 lat i mnie przyjeli był to ciężki okres czasu bo za bardzo nic nie wiedziałem lecz miałem takie -kolega- który uczył mnie tego po woli aż w końcu pisałem i pisze wyśmienite  wywiady jak i recenzje bardzo dziękuje temu ziomkowi i od tego zacząłem moją historie.


5. Kontakt: GG,FB,PW wszystko mogę pobrać


Coś od siebie (nieobowiązkowe) : Oczywiście moją historie powyżej napisałem lecz tak jak napisałem chce jak najbardziej się na Topku zaprezentować jako Naczelny Redaktor chce wprowadzić trochę zabawy i ładu żeby forum od strony Redakcji było jak najlepsze , również umiem pracować w grupie. Chciałbym jako Redaktor Naczelny patrzyć na pracę redaktorów i   ich pomysły . Na forum potrzeba takiego "Szefa Redaktorów"-Redaktora naczelnego . Oczywiście pomogę administracji forum jak i użytkownikom bo będzie im weselej . Łatwo przyjmuję opinie innych z dystansem i nie denerwuję się jak ktoś ma inne zdanie lub komuś się nie podoba oczywiście próbuje robić TAK aby każdemu się podobało.

 

Wymagania

» Aktywność na forum (minimum 2h dziennie) Oczywiście będę więc 
» Dobra opinia wśród użytkowników Będzie
» Minimum 3 dni od rejestracji konta na forum Niestety nie
» Znajomość Regulaminu Forum oraz regulaminów działów Tak
» Komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność Tak
» Kultura osobista Tak

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

flj87t.png.fe9d24670ef21785a11081cde0ee0108.png

Wiadomość została automatycznie wygenerowana

podaniezaakceptowane.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy go ponownie!

Pozdrawia ekipa CsTopek

By Guest,

Test

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×