• Ogłoszenia

• Discord Cstopek.pl   06.01.2019

Zapraszamy każdego do wspólnych rozmów na discordzie! https://discord.gg/yVBkspx
    • Oficjalny Zespół CSTopek.pl!   10.01.2019

Tutaj znajdziecie oficjalny zespół naszej sieci oraz jak zdobyć daną rangę!   
    • Szybka Rekrutacja Na Redaktora   11.02.2019

• Konkurs drużynowy   19.02.2019

Witam  serdecznie  chcielibyśmy was poinformować starcie konkursu drużynowego .Prosimy o składanie zapisów . Dalsze informacje pod linkiem     

[Przywitany]Heja

3 posty w tym temacie

Hej, mam na imię Julia, co pewnie można po nicku rozszyfrować:bq:. Doszły mnie słuchy, że forum odżywa, co mnie bardzo cieszy. Jednak nie widzę tutaj mojego ukochanego serwera z poprzednich lat ;/. Ci co mnie znają to pewnie doskonale wiedzą o co się rozchodzi. Mianowicie mowa tu o starym, dawnym i klasycznym JailBreak'u, i tu kieruje się w stronę pewnej osoby - Złotko zrób coś :bq:. Mam nadzieję, że nowi właściciele, pełni świeżej energii zrobią z tego forum coś wielkiego, jak za dawnych lat :D. No, a teraz koniec gadania o grze i opowiem coś o sobie. Mam na imię Julia, jak już wcześniej wspomniałam; trenuje tenis stołowy, potocznie nazywany przez niektórych ping pongiem haha; kocham zwierzęta, a w szczególności koteczki <3; pierwszy raz na tej sieci serwerów zawitałam jakieś ponad 4 lata temu, może nawet 5, nie pamiętam hahah, ten czas tak szybko leci ;p; możecie mnie znaleźć na stimie pod tym samym nickiem. No i to w sumie na tyle, nie będę więcej się rozpisywać i życzę wszystkim Topkowiczom szczęśliwego nowego roku, bo już święta w sumie minęły ;x, jak i również mam cichą nadzieję, że moje ukochane JB powróci <3.

flj87t.png.fe9d24670ef21785a11081cde0ee0108.png

Wiadomość została automatycznie wygenerowana

Użytkownik Przywitany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy go ponownie!

Pozdrawia ekipa CsTopek

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.