• Ogłoszenia

  • Discord Cstopek.pl   06.01.2019

   Zapraszamy każdego do wspólnych rozmów na discordzie! https://discord.gg/yVBkspx
  • Oficjalny Zespół CSTopek.pl!   10.01.2019

   Tutaj znajdziecie oficjalny zespół naszej sieci oraz jak zdobyć daną rangę!   
  • Szybka Rekrutacja Na Redaktora   11.02.2019

       
  • Konkurs drużynowy   19.02.2019

   Witam  serdecznie  chcielibyśmy was poinformować starcie konkursu drużynowego .Prosimy o składanie zapisów . Dalsze informacje pod linkiem     

HASHAUES ღ

Użytkownik

Reputacja

2 Neutral

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

31 wyświetleń profilu
 1. Nick:HASHAUES ღ Wiek:15,5 Czas spędzony na forum:Trochę krótko bo dopiero kolega mnie zaprosił na Forum :) Doświadczenie w ocenianiu:UBT byłem dużo razy tak samo jak AC-AntyCheat więc doświadczenie mam :) Wcześniejsze obsługiwanie AMXBANS'a? Tak/Nie:TAK Dlaczego Ty?:Ponieważ nie ma żadnego UBT (Chyba) a chcę pomóc w rozwijaniu forum i pomóc.Jestem miły,pomocny więc zawsze można mnie poprosić o pomoc :) Ile mniej więcej czasu poświęcasz forum?:Tak z 5-7h :) Parę słów o sobie:Jestem Paweł mam 15 lat mieszkam w Rzeszowie,interesuję się Sportem,Motoryzacją.Na co dzień lubię wyjść z przyjaciółmi i pograć na kompie jestem miłą osobą ale jak ktoś mnie wkurzy to toxic.Chyba tyle wystarczy :) Będziesz oglądać demka?:Tak przecież to obowiązek UBT :)
 2. Witam mam na imię Paweł,mam 15 lat mieszkam w Rzeszowie. Interesuję się Sportem oraz Motoryzacją. Na forum zaprosił mnie mój Misio @Karam Boty <3 Myślę że zostanę u was na dłużej no to cześć i czołem.